Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

ADA ASANSÖR TEKSTİL GIDA TURİZM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

           1991 yılında LÖHER ASANSÖR ’ün temsilcisi olarak AYDIN ilinin KUŞADASI ilçesinde hizmet vermeye başlamıştır. Uzman kadrosu, kaliteli  servisi ve müşteri memnuniyeti ile 1997 yılında şirketleşmiş ilçenin ilk “ADA” markalı asansör firması ve yine ilçenin ilk TSE – HYB ve CE belgeli kuruluşu olmuştur. ADA ASANSÖR, bir aile şirketi olup  kurucumuzun 1978 yılından bu zamana kadarki bilgi, birikim ve deneyimi sonucu Selçuk – Kuşadası – Davutlar – Güzelçamlı ve Söke ilçelerinde, müşterilerimize Asansör Montaj, Aylık Periyodik Bakım, Arıza Onarım Servisi ve Revizyon ( Yenileme ) İşlemi hizmetleri alanında en iyi ve en kaliteli hizmeti verebilmek için çalışmalarımıza devam  etmekteyiz.

            Binanıza yaptırmak istediğiniz asansörünüz, deneyimli ekip arkadaşlarımız tarafından ücretsiz keşif yapılarak en uygun ve en verimli asansör sistemi seçilerek fiyatlandırılmaktadır. İsteğiniz doğrultusunda malzeme seçimi yapmanıza olanak sağlanmaktadır. Görsellik ve kabin renk uyumları konusunda yardımcı olunarak, en doğru seçimleri yapabilmeniz sağlanmaktadır. Kabin kapasitesi ile makine gücü ayarlamaları sayesinde konforlu bir seyahat yapmanızı sağlıyoruz. Ray ve kapı montajının milimetrik hesaplar ile yapılması sayesinde oluşabilecek arıza sayısını ciddi derecede düşürüyoruz. Şantiye içerisindeki uyumlu çalışmalarımız sayesinde kimseye engel olmadan ve kimsenin bize engel olmasına olanak sağlamadan koordineli şekilde montaj işlemini tamamlıyoruz. Standartlara ve yönetmeliklere hâkim olmamız sayesinde montajı biten asansörün son kontrolleri servis müdürümüz tarafından titizlikle yapıldıktan sonra ruhsatlandırma için tescil kontrolünü tek seferde YEŞİL etiket alarak geçip, ruhsatlandırma işlemlerini hızlandırıyoruz.  ADA ASANSÖR olarak 1997 yılından bu zamana kadar sayısız asansör montajını tamamlayıp piyasaya arz etmenin gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Sayısal veriler ile yılda yaklaşık 20 ila 25 adet asansör montajını sadece kendi ekibimiz ile tamamlayabiliyoruz.

       Firmamızın aylık periyodik bakım hizmeti anlayışı, oluşabilecek asansör arızalarını geçici olarak gidermekten ziyade, asansörlerinizin güvenli bakımını yaparak arızalanmaksızın sürekli çalışmasını sağlamak temeline dayanır. Aylık periyodik bakım hizmeti esnasında asansörlerinizin her parçası ayrı ayrı kontrol edilmekte olup, herhangi bir sorun ile karşılaşıldığında yönetime bilgi verilip onay alındığında müdahale edilmektedir. Aylık periyodik bakım hizmeti için firmamız yıllık bakım sözleşmesi yapmaktadır. Bu sözleşme dâhilinde bakımını üstlendiğimiz asansörlerin bakımı ayda 1 defa yapılmaktadır. Bunun dışında ay içerisinde olabilecek arızalar (sayısal miktarı önemli değil ) aylık periyodik bakım bedeli kapsamında olup ücretsiz yapılmaktadır. Periyodik Bakım; Asansörün, minimum arıza yapmasını temin etmek, deformasyonu önlemek, emniyet ve güvenlik açısından sürekli kontrolde tutmak, emniyetle çalışmasını sağlamak, tüm fonksiyonlarının işler halde olmasını temin etmektir. Periyodik bakım dokümanı, yapılan işlemleri ve takılan parçaları fatura etmekte olup bir sureti her bakımda ilgili kişiye bırakılmaktadır.

             Asansörlerde olabilecek arızalara en kısa zamanda müdahale etmek genel prensibimizdir. Bölgesel faaliyet göstermekte olan şirketimiz, arızalara günü içinde müdahale etmeyi kuvvetle önemsemektedir. Amacımız periyodik aylık bakımı yapılmış olan asansörlerimizde arıza sayısını en aza indirebilmektir. Arızalara müdahale edecek elemanların tecrübesi, bilgi birikimi çok önemlidir. Ehliyetsiz, acemi ellerde arıza giderilemeyeceği gibi daha büyük sorunları beraberinde getirir. Resmi tatil ve bayram tatillerinde nöbetçi personelimiz sorunlarınıza çözüm için yanınızda olacaktır. Mesai saatleri dışında acil durumlarda veya asansörde kalma durumlarında Acil Servis personelimiz 7 gün 24 saat hizmet edecektir. Mesai saatleri sonrası gelen arızalar firma politikası gereği bir sonraki iş günü mesai saatinde giderilecektir.

             Bağlı olduğunuz belediyenin protokol imzaladığı onaylanmış kuruluş tarafından gerçekleştirilen Yıllık Periyodik Muayene sonucunda, asansörlerinizin standart ve yönetmeliklere uygunluğu kontrol edilmektedir. Bu kontrol sonucunda firmamız çıkan eksiklikleri ve/veya uygunsuzlukları deneyimli ve Mesleki Yeterlilik Belgeli personellerimiz yardımıyla güvenilir ve kaliteli olarak yapmaktadır. Kullandığımız tüm yedek parçalar TSE ve TSEK belgelerinin yanı sıra ISO 9001:2000 kalite güvence belgesi ve CE belgelerine sahiptir. Değiştirilen temel yedek parçaların 2 yıl garantileri mevcuttur.

               Her koşulda emniyet ve güvenlik kurallarına tam uyum ile "önce can ve mal emniyeti" ilkesiyle imal edilen ve/veya aylık periyodik bakım hizmeti yapılan asansörleriniz için ADA ASANSÖR markasını güvenle seçebilirsiniz.

SAYGILARIMIZLA